€ 15 euro/h brutto

Od zaraz praca w Niemczech przy sprzątaniu lokali biurowych Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 6 lipca 2018 06:54

Możliwość podjęcia pracy w Niemczech dla kandydatów z podstawową znajomością języka. Ogłoszenie zatrudnienia od zaraz w Stuttgarcie przy sprzątaniu biur na minimum 3 miesiące.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Miejsce pracy: Stuttgart, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 15 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na sprzątaniu pomieszczeń biurowych
  • zadaniem pracownika będzie mycie podłóg, odkurzanie, wynoszenie śmieci, sprzątanie toalet, pokojów socjalnych oraz sal konferencyjnych

Wymagania:

  • ważne prawo jazdy kiat.B
  • brak uzależnień
  • możliwość wyjazdu od zaraz na co najmniej 3 miesiące
  • zaletą będą referencje z poprzednich miejsc pracy
  • dokładne i staranne wykonywanie zadań

Oferujemy:

  • opiekę konsultanta
  • zatrudnienie na 3 miesiące z perspektywą przedłużenia dla najlepszych
  • darmowe lokum przez pierwszy miesiąc, następnie pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • wsparcie w załatwianiu formalności

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie zgłoszenia wraz z CV, opisem własnej osoby oraz danymi kontaktowymi na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: „sprzątanie biur Stuttgart/07/2018”

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-sprzatanie-biur-stuttgart-od-lipca-2018/

wyświetleń: 797, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 6875b3e59c4c1424