€ 10,84 euro/h brutto

Dam pracę w Niemczech bez języka na produkcji batonów od zaraz Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 29 kwietnia 2018 00:19

Propozycja pracy w Niemczech dla 4 kandydatów bez znajomości języka. Od zaraz oferta zatrudnienia w fabryce z Düsseldorf na produkcji batonów czekoladowych.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Düsseldorf, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Liczba miejsc: 4

Wynagrodzenie: 10,84 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w fabryce na produkcji batonów czekoladowych z nadzieniem karmelowym
  • zadaniem pracownika będzie obsługa i konserwacja urządzeń, kontrola jakości oraz pakowanie produktów

Wymagania:

  • brak uzależnień
  • szybkie uczenie się
  • pełna samodzielność
  • dokładne i staranne wykonywanie zadań
  • ważna książeczka sanepidu
  • zdolność pracy w grupie
  • samodyscyplina
  • możliwość wyjazdu do Niemiec od zaraz
  • pracowitość i zaangażowanie

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie w 2-osobowych pokojach o dobrym standardzie
  • legalne zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy od zaraz
  • pomoc w sprawach formalnych

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń, najlepiej w języku niemieckim na adres:

dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem „produkcja batonów czekoladowych ,Düsseldorf 04/18”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-produkcji-batonow-dusseldorf/

wyświetleń: 1128, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 7275ae3a7d0b8ed9