€ 11,25 EUR/h

Od zaraz praca w Niemczech dla par bez języka Kolonia pakowanie zegarków

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 18 października 2018 20:38
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
pakowanie zegarkow praca 2018

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla par przy pakowaniu zegarków od zaraz. Zatrudnienie tymczasowe bez znajomości języka w Kolonii. Poszukujemy 4-8 osób na czas określony. Zakwaterowanie jest bezpłatne na czas zawartej umowy.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Kolonia.

Stawka godzinowa: 11,25 EUR/h.

Czas trwania umowy: do połowy grudnia 2018. Nie ma możliwości przedłużenia!

Zadania na stanowisku:

  • pakowanie małej biżuterii i zegarków;
  • kontrolowanie jakości według ściśle określonych kryteriów;
  • zadania są wykonywane przy taśmie w szybki sposób.

Oczekiwania:

  • sprawność manualna;
  • precyzja i delikatność;
  • umiejętność szybkiej pracy;
  • odpowiedzialność;
  • sumienne i dokładne wypełnianie obowiązków;
  • punktualność.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę tymczasową;
  • możliwość zarobienia dobrych pieniędzy na święta;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • darmowe zakwaterowanie i dojazdy do pracy;
  • pomoc polskiego rezydenta.

Aplikacje:

Zgłoszenia prosimy wysyłać pod adres:

arbeitbeiuns@fastmail.de z dopiskiem temacie: pz/k/10/18.

Prosimy o załączenie klauzuli zezwalającej na wykorzystanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-dla-par-niemcy-praca-przy-pakowaniu-zegarkow-od-zaraz-koln/

wyświetleń: 1032, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 8445bc8666ec16ec