€ 10,84-13,55 euro/h brutto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech dla par magazyn odzieżowy bez języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 marca 2018 02:24

Chętnie zatrudnimy na magazynie odzieżowym z Hamburga pracowników bez znajomości języka niemieckiego. Dla par oferta pracy w Niemczech od zaraz przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce pracy: Hamburg, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: od 10,84 do 13,55 euro za godzinę w zależności od zmiany: dzienna lub nocna

Liczba wakatów: 2

Opis stanowiska:

  • praca na magazynie będzie polegała na zbieraniu zamówień dla sklepów detalicznych
  • zadaniem pracownika będzie zakładanie zabezpieczeń, metkowanie oraz układanie ubrań
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za utrzymywanie porządku oraz prowadzenie dokumentacji

Wymagania:

  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia oraz znajomość języka niemieckiego
  • świetne zorganizowanie
  • odpowiedzialne podejście do zadań
  • dokument potwierdzający niekaralność
  • pracowitość i zaangażowanie
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenia magazynowego lub w sklepach z odzieżą

Oferujemy:

  • zamieszkanie w pokojach dla 2-osobowych za 180 euro miesięcznie
  • zatrudnieni na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • wsparcie w załatwianiu spraw formalnych

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zachęcamy do wysyłania CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na adres:

einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Niemcy praca na magazynie odzieżowym, imię i nazwisko”

W zgłoszeniu należy umieścić informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest podanie aktualnego numeru kontaktowego.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-niemcy-praca-na-magazynie-odziezowym-bez-znajomosci-jezyka-hamburg/

wyświetleń: 1532, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 5435aa2db0bd7952

1 odpowiedź aby “Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech dla par magazyn odzieżowy bez języka Hamburg”

  1. Witam. Poszukuję pracy dla 3 osób. Para i jeden chłopak. 20lat. Pracy potrzebujemy od końca marca. Prosze o odpowiedz. Pozdrawiam

Zostaw odpowiedź do Ola