€ 13,25 - 16,50/odz.

Dam pracę w Niemczech od zaraz sprzątanie domów i mieszkań Berlin 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 15 stycznia 2019 20:24

Od zaraz interesująca oferta pracy w Niemczech z podstawową znajomością języka przy sprzątaniu domów i mieszkań dla sprzątaczki. Pracodawca z Berlina zapewnia zakwaterowanie bezpłatne.

Stanowisko: sprzątaczka/sprzątacz.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 13,25 – 16,50 Euro/godz., co zależy od sposobu zatrudnienia, gdzie na umowę stawka niższa, a na gewerbe wyższa.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • dbanie o czystość domów oraz mieszkań;
  • wykonywanie zadań, takich jak: mycie podłóg,wycieranie kurzu, podlewanie kwiatów, mycie okien.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego;
  • pracowitość i samodzielność w wykonywaniu prac;
  • przykładanie się do obowiązków;
  • energiczność;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • wdrożenie w obowiązki;
  • dla każdego pracownika zapewniony jest tani kurs języka niemieckiego;
  • pomoc w załatwieniu formalności;
  • zakwaterowanie bezpłatne w hotelu robotniczym, ale tylko dla tych, co wyrobią minimum godzin miesięcznie.

Aplikacja:

Aplikacje wraz z numerem referencyjnym: „Niemcy praca w Berlinie przy sprzątaniu domów i mieszkań” należy przesłać na adres: Beschaftigung@germanymail.com

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-niemczech-sprzatanie-domow-i-mieszkan-berlin/

wyświetleń: 892, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 525c3df6cf3c3a7