€ 12 euro/h brutto

Bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz produkcja kosmetyków Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 maja 2017 01:20

Dostępna od zaraz propozycja zatrudnienia w fabryce kosmetyków naturalnych z Hamburga. Oferta pracy w Niemczech na produkcji dla osób bez znajomości języka.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Hamburg, Niemcy

Start: od zaraz

Zarobki: 12 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie wsparcie przy procesie produkcji kosmetyków pochodzenia naturalnego
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się napełnianiem tubek przy taśmie oraz pakowaniem gotowych produktów

Wymagania:

  • szybkie uczenie się
  • możliwość zastosowania się do przepisów BHP
  • pełna dyspozycyjność
  • sumienność i pracowitość
  • zdolność pracy w grupie
  • możliwość wyjazdu od zaraz
  • zaangażowanie

Oferujemy:

  • płatne zakwaterowanie w cenie 250 euro miesięcznie
  • zatrudnienie na okres próbny z możliwością przedłużenia współpracy
  • wsparcie konsultanta
  • pracę na podstawie niemieckiej umowy

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz ze zdjęciem na adres:

einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Produkcja kosmetyków naturalnych, imię i nazwisko”

W zgłoszeniu należy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest podanie numeru kontaktowego.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-hamburg-na-produkcji-kosmetykow-naturalnych/

wyświetleń: 1750, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 386591621c3c3c75

3 komentarze aby “Bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz produkcja kosmetyków Hamburg”

  1. Jestem gotowa do podjęcia pracy od zaraz , tel. 694 017 220

  2. włodek dn. 21 maja 2017 @ 08:46

    mogę podjąć prace od zaraz proszę o telefon +48781019746

  3. Agnieszka Kwiatkowski dn. 31 maja 2017 @ 16:18

    Dzień dobry jestem zainteresowana tom pracom mogę wyjechać w każdej chwili proszę o esemesa podaje numer telefonu 721470761 dziękuję