€ 1650 euro/m-c brutto

Praca Niemcy od zaraz dla kierowcy kat.B przy przewozie osób Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 13 maja 2017 01:15

Oferta pracy w Niemczech dla kierowcy kat.B z podstawową znajomością języka. Od zaraz opcja zatrudnienia w Dreźnie przy przewozie osób starszych i niepełnosprawnych.

Stanowisko: kierowca kat.B

Miejsce zatrudnienia: Drezno, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: 1650 euro za miesiąc brutto oraz dodatek w wysokości 7 euro za każdy kurs

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na transporcie osób starszych i niepełnosprawnych na zlecenie klientów prywatnych lub instytucji
  • zadaniem pracownika będzie pomoc przy wsiadaniu i wysiadaniu oraz zabezpieczenie osoby na czas transportu
  • kursy będą odbywały się zgodnie z przyjętym grafikiem godzinowym

Wymagania:

  • ważne prawo jazdy kat.B
  • punktualność i cierpliwość
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • co najmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • możliwość odbycia kursu pierwszej pomocy
  • zdolność szybkiego reagowania
  • posiadanie doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • służbowe auto do dyspozycji: VAN albo BUS o DMC 3,5 T
  • pomoc w znalezieniu mieszkania
  • służbowy telefon
  • szansę na dłuższą współpracę
  • możliwość ustalania grafiku
  • pakiet świadczeń socjalnych

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, wiadomość z CV w języku niemieckim lub polskim należy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem „Kierowca kat.B – przewóz osób”

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-jako-kierowca-kat-b-przewoz-osob-drezno/

wyświetleń: 1156, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 44459162433c1188