€ 8,50 euro za godzinę brutto

Sezonowa praca Niemcy od zaraz bez języka dla par i grup zbiory borówki Wurzen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Wurzen
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 22 lipca 2016 18:45
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
456835

Plantacja owoców z Wurzen posiada wakaty przy zbiorach borówek i malin dla grup oraz par. Sezonowa praca w Niemczech bez znajomości języka. Nie wymagamy również doświadczenia.

Stanowisko: pracownik zbiorów.

Lokalizacja zatrudnienia: Wurzen.

Zarobki: 8,50 euro za godzinę brutto.

Zakres obowiązków:
zbiory borówek oraz malin w sposób delikatny, aby ich nie uszkadzać.

Oczekiwania:

  • oferta jest skierowana dla par lub grup;
  • sprawne dłonie i delikatność;
  • odpowiedzialność;
  • motywacja do pracy;
  • możliwość pracy co najmniej 8 h dziennie przez 6 dni w tygodniu;
  • gotowość do przestrzegania dziennej ilości zbiorów narzuconej przez pracodawcę;
  • preferujemy pracowników nie posiadających nałogów;
  • dobry stan zdrowia, pozwalający na pracę fizyczną.

Zapewniamy:

  • atrakcyjne zarobki;
  • możliwość pracy na nadgodziny;
  • zakwaterowanie w cenie 3 euro za dobę;
  • możliwość kupienia obiadu w cenie 2,50 euro;
  • ubezpieczenia i składki;
  • wyjazdy do sklepów dwa razy w tygodniu;
  • opiekę medyczną w razie konieczności.

Aplikacje:
CV w języku polskim lub niemieckim prosimy wysyłać pod adres mailowy:

  • einfach-losungen@germanymail.com

W temacie prosimy wpisać: „Sezonowa praca Niemcy przy zbiorach borówki i malin, imię i nazwisko”.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/sezonowa-praca-niemcy-wurzen-dla-par-i-grup-zbiory-malin-i-borowki-amerykanskiej/

Nr ogł.: 955792386b98732

2 komentarze aby “Sezonowa praca Niemcy od zaraz bez języka dla par i grup zbiory borówki Wurzen”

  1. Witam jestem zainteresowany jesteśmy w Holandii dziewczyna i dwóch chłopaków mamy po 21 i 22 Lata mój numer telefonu 501031271

  2. JASTEM ZAINTERESOWANA WE 2 OSOBY PROSZE O KONTAKT NA PRV Z GORY DZIEKUJE

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.