€ 12 euro za godzinę brutto

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech bez języka od zaraz Bawaria przeprowadzki

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bawaria
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 lipca 2016 20:58
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
przeprowadzki-praca-niemcy-fizyczna

Firma przeprowadzkowa z Bawarii od zaraz szuka pracownika na zastępstwo w okresie wakacyjnym. Niemcy praca bez znajomości języka. Nie wymagamy doświadczenia w tej branży.

Stanowisko: pomocnik przy przeprowadzkach.

Wynagrodzenie: 12 euro za godzinę brutto.

Lokalizacja: Bawaria.

Czas pracy: lipiec-wrzesień 2016.

Zakres obowiązków:

  • demontaż i ponowny montaż mebli;
  • pakowanie sprzętów i mebli oraz odpowiednie zabezpieczanie ich;
  • załadunek oraz rozładunek;
  • jest to praca tymczasowa, na okres wakacji.

Wymagania:

  • duża sprawność i siła fizyczna;
  • motywacja do pracy;
  • dyspozycyjność na okres wakacyjny;
  • dobra organizacja czasu pracy;
  • zaletą będzie prawo jazdy kat.C;
  • umiejętność działania w grupie;
  • gotowość do pracy w nietypowych godzinach.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na 3 miesiące;
  • zakwaterowanie w cenie 150 euro miesięcznie;
  • pełny etat – 40 godzin na tydzień;
  • elastyczny czas pracy;
  • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy za granicą.

Aplikacje:
CV oraz LM prosimy wysyłać pod adres mailowy:

arbeiteinstellen@job4u.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-w-niemczech-bez-jezyka-pomocnik-przy-przeprowadzkach-bawaria/

wyświetleń: 1830, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 678577bdb7897860

3 komentarze aby “Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech bez języka od zaraz Bawaria przeprowadzki”

  1. witam chetnie pojade od zaraz mam 19 lat i pasuje mi ta praca chcialbym pojechac z kolega nawet jutro prosze o tel 691305372

  2. łukasz dn. 12 lipca 2016 @ 19:13

    witam mam 23 lata i chciałbym dowiedziec sie szczegołow dotyczacych tej pracy . zostawiam kontakt 514-678-996

  3. Jestem zainteresowany 731768283