€ 9,50 € brutto za godzinę

Dla par oferta pracy w Niemczech bez języka Stuttgart od zaraz pakowanie perfum

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 maja 2016 22:13

Zakład produkcyjny ze Stuttgartu zatrudni od zaraz pary do pakowania perfum. Praca w Niemczech bez znajomości języka dla Polaków bez doświadczenia. Można skorzystać z zakwaterowania proponowanego przez pracodawcę.

Stanowisko: pakowacz.

Miejsce pracy: Stuttgart.

Stawka godzinowa: 9,50 euro brutto.

Zakres obowiązków:

  • praca odbywa się przy linii produkcyjnej;
  • polega na wypakowywaniu perfum i przekładaniu ich w nowe pudełka;
  • pracownik montuje alarmy antykradzieżowe;
  • na stanowisku obowiązują godzinowe normy ilościowe.

Wymagania na stanowisku:

  • duża sprawność manualna;
  • umiejętność wykonywania zadań w zespole;
  • kondycja fizyczna na dobrym poziomie;
  • predyspozycje do wykonywania szybkiej i powtarzalnej pracy;
  • uczciwość;
  • ofertę kierujemy głównie do par.

Gwarantujemy:

  • pomoc polskiego rezydenta na miejscu;
  • wsparcie w formalnościach;
  • miejsce zamieszkania w dobrych warunkach płatne 150 euro od osoby lub 200 euro od pary;
  • zapewniona płatna, półgodzinna przerwa;
  • ubezpieczenie oraz składki.

Aplikacje:

CV (najlepiej w języku niemieckim) prosimy przesyłać pod adres:

neuearbeit@berlin.com

Prosimy zawrzeć dopisek: „Praca Niemcy przy pakowaniu perfum”.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-stuttgart-pakowanie-perfum/

wyświetleń: 2007, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 415572ccf0db9604