€ do ustalenia

Od zaraz Niemcy praca produkcja kosmetyków bez języka Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 24 lipca 2015 00:25

Producent kosmetyków z Frankfurtu nad Menem zatrudni Polaków bez znajomości języka i doświadczenia na produkcję. Oferta pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz.

Stanowisko: Pracownik na produkcji kosmetyków

Miejsce: Frankfurt nad Menem

Termin: od zaraz

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Pracownik po krótkim szkoleniu będzie odpowiedzialny za obsługę maszyn produkcyjnych oraz dbanie o porządek i kontrolowanie jakości.

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy
  • obowiązkowość
  • wysoka sprawność fizyczna
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
  • odpowiedzialność, odwaga
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na czas określony
  • szkolenie stanowiskowe
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:
Zgłoszenia w formie wiadomości z załączeniem CV należy przesłać na adres:
ogloszenie@wygaslo z dopiskiem: „PRODUKCJA KOSMETYKÓW”

Nr ogł.: 3355b1578a9f430

1 odpowiedź aby “Od zaraz Niemcy praca produkcja kosmetyków bez języka Frankfurt nad Menem”

  1. Marcin i Iwona dn. 2 sierpnia 2015 @ 22:01

    Witamy. Jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą Pracy. Możemy podjąć prace od zaraz. Jesteśmy solidni, energiczni i sprawni. Zwracamy się z prośbą o kontakt telefoniczny 0048792574908 lub 004915144902214 oraz na maila m.m.m.z@onet.pl
    Za odpowiedz z góry dziękujemy.
    Marcin i Iwona