€ 12 - 14 brutto/h

Niemcy praca sprzątanie biur od zaraz Frankfurt nad Menem dla sprzątaczek 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 maja 2019 19:42

Przy sprzątaniu biur potrzebne osoby do pracy w Niemczech. Zatrudnienie we Frankfurcie nad Menem dla sprzątaczek aktualne od zaraz z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie i atrakcyjnym wynagrodzeniem.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Frankfurt nad Menem.

Wynagrodzenie: od 12 do 14 Eur brutto na godz. – wyższa stawka dla pracowników, którzy zdecydują się współpracować na własnej gawerbe.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • obowiązkiem będzie sprzątanie powierzchni biurowych w godzinach od 17.00 do 01.00, np. zbieranie brudnych naczyń, wkładanie naczyń do zmywarki i włączanie jej, odkurzanie, sprzątanie toalet, mycie podłóg itp.

Wymagania:

  • bez nałogów;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • rzetelność;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • znajomość języka niemieckiego przynajmniej w stopniu podstawowym.

Oferujemy:

  • stałe godziny pracy;
  • zakwaterowanie zapewnione odpłatnie w cenie 200 Eur mc + opłata za media;
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora;
  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • pomoc w zorganizowaniu transportu do Niemiec.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres:

beschaftigung@munich.com z numerem referencyjnym:

„Sprzątanie biur, start od maja 2019, Frankfurt nad Menem”.

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-z-podstawowym-jezykiem-od-zaraz-sprzatanie-biur-frankfurt-nad-menem/

Nr ogł.: 1315ccdba2939b8e