€ 13,25 - 16,50 brutto/h

Niemcy praca przy sprzątaniu domów i mieszkań od zaraz z podstawowym językiem w Berlinie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 21 września 2021 22:15

Możliwość podjęcia od zaraz pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań. Zatrudnienie w Berlinie z podstawowym językiem niemieckim. Zakwaterowanie darmowe zorganizuje pracodawca.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 13,25 – 16,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • sprzątanie w różnych miejscach i czasami konieczny jest przejazd – transport we własnym zakresie;
  • dużo zleceń;
  • pracownik będzie zajmował się sprzątaniem domów i mieszkań, np. odkurzanie, mycie podłóg, ścieranie kurzu, ścielenie łóżek, sprzątanie łazienki itp.

Wymagania:

  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B i własny samochód;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego;
  • sumienność;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • schludność;
  • pełna samodzielność;
  • doskonała organizacja czasu pracy.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • legalne zatrudnienie;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • szkolenie pracownicze;
  • pracę od zaraz;
  • samodzielne stanowisko pracy;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia;
  • bezpłatne zakwaterowanie.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail: beschaftigung@zohomail.eu z podaniem numeru referencyjnego:

„Niemcy praca w Berlinie przy sprzątaniu domów i mieszkań”

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-niemczech-od-zaraz-przy-sprzataniu-domow-i-mieszkan-berlin/

Nr ogł.: 1126149f5d7e6e99