€ 9,50 Euro/godz.

Niemcy praca fizyczna w sklepie od zaraz bez języka wykładanie towaru Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 15 grudnia 2015 14:40
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
praca-w-markecie-niemcy-sklep

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech bez znajomości języka i bez doświadczenia, od zaraz. Zatrudnienie w sklepie przy wykładaniu towaru i innych, zleconych przez kierownictwo zadaniach.

Stanowisko: pracownik fizyczny – wykładanie towaru.
Wynagrodzenie: 1400 Euro/miesiąc.
Lokalizacja: Niemcy, Kolonia.

Zadania na stanowisku:

  • praca fizyczna przy wykładaniu towaru na półki sklepowe;
  • przyjmowanie dostaw;
  • kontrola jakości produktów;
  • pilnowanie terminów ważności produktów;
  • inne prace, zlecone przez kierownika zmiany.

Wymagania:

  • sprawność i zdrowie fizyczne;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • energiczność;
  • realizowanie wyznaczonych celów;
  • odpowiedzialność i punktualność;

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz do czerwca 2016;
  • wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • umowę o pracę;
  • możliwość zdobycia doświadczenia;
  • doradztwo przy załatwianiu kwestii urzędowych.

Aplikacja:

Dokumenty rekrutacyjne prosimy składać na adres mailowy Leiharbeiter@solution4u.com z podaniem numeru referencjnego: fizycznawsklepie/12/15

Adres agencji zatrudnienia:
Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg
Leiharbeiter@solution4u.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/fizyczna-praca-niemcy-w-sklepie-wykladanie-towaru-od-zaraz-bez-jezyka-kolonia/

wyświetleń: 3173, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 908566ff19669716

2 komentarze aby “Niemcy praca fizyczna w sklepie od zaraz bez języka wykładanie towaru Kolonia”

  1. witam jestem zainteresowany praca mam 23 lat mezczyzna a to moj nr tel 695264169

  2. jestem zanteresowana pracą w waszym sklepie proszę o info czy oferta aktualna.