€ 11,50 euro/h brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech pakowanie lodów bez znajomości języka Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 lipca 2017 01:41

Propozycja zatrudnienia w zakładzie z Kolonii dla kandydatów bez znajomości języka i doświadczenia. Od zaraz praca w Niemczech przy pakowaniu lodów na linii produkcyjnej.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce: Kolonia, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 11,50 euro brutto za godzinę

Liczba wakatów: 6

Opis stanowiska:

  • jest to praca w zakładzie zajmującym się produkcją lodów na patyku oraz deserów lodowych
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się pakowaniem wyrobów na końcowym etapie procesu produkcyjnego

Wymagania:

  • brak przeciwwskazań do pracy w niskiej temperaturze
  • dostępność na okres minimum 3 miesięcy
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • dużą zaletą będzie doświadczenie na produkcji spożywczej
  • ważna książeczka sanepidu
  • szybkie uczenie się

Oferujemy:

  • legalną zatrudnienie na podstawie umowy z agencją
  • wysokie zarobki oraz premie za wydajność
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • perspektywę stałego zatrudnienia dla najlepszych
  • miejsce do zamieszkania za 150 euro miesięcznie, koszt potrącany z wynagrodzenia

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim z aktualnym zdjęciem na adres:

einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Pakowanie lodów Kolonia, imię i nazwisko”

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/pakowanie-lodow-od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-kolonia/

wyświetleń: 1079, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 5635971052c290a1