€ 1,700.00

Niemcy praca dla kierowcy kat.B w Monachium od zaraz dostawca zakupów

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 31 marca 2016 18:15
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
dostawca-zakupow-kierowca-kat-b3

Aktualna oferta pracy w Niemczech dla kierowcy kat.B w Monachium. Zatrudnienie od zaraz z podstawową znajomością języka jako dostawca zakupów w sklepie internetowym.

Stanowisko: Kierowca kat.B

Miejsce zatrudnienia: Monachium, Niemcy

Wynagrodzenie: 1700 euro brutto miesięcznie

Zakres zadań:

  • praca dla sklepu internetowego
  • odbieranie przesyłek na magazynie i dostarczanie do klientów w odpowiednich godzinach
  • przyjmowanie opłat
  • wydawanie rachunków

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat.B
  • praktyczna umiejętność prowadzenia samochodów, mile widziane doświadczenie jako taksówkarz/dostawca
  • brak problemów z obsługą nawigacji
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • kultura osobista
  • optymizm

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz na stanowisku kierowcy kat.B
  • nowoczesną flotę samochodową
  • pomoc w zorganizowaniu zamieszkania na miejscu
  • dobre warunki zatrudnienia
  • przyuczenie

Aplikacja: Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres. Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego. adres kontaktowy: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Niemcy praca dla kierowcy kat.B. imię i nazwisko” Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-niemcy-jako-kierowca-kat-b-od-zaraz-monachium-dostawca-zakupow/

Nr ogł.: 13256fd4b21e266f