€ 13 - 16 brutto/h

Niemcy praca bez znajomości języka przy sprzątaniu kliniki od zaraz Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 stycznia 2023 19:50

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech przy sprzątaniu kliniki stomatologicznej. Zatrudnienie w Stuttgarcie bez znajomości języka z zakwaterowaniem zorganizowanym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Stuttgart.

Wynagrodzenie: 13 – 16 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie sprzątanie kliniki stomatologicznej;
  • stałe godziny pracy;
  • sprzątanie różnych pomieszczeń;
  • odpowiednie przechowywanie odpadów medycznych;
  • odkażanie różnych powierzchni.

Wymagania:

  • dokładność;
  • brak uzależnień;
  • dostępność od zaraz;
  • pełna samodzielność;
  • solidne i odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • dobre zdrowie;
  • zmotywowanie i chęci do podjęcia pracy w Niemczech;
  • brak alergii.

Oferujemy:

  • przeszkolenie pracownicze w języku polskim;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • płatny urlop;
  • świadczenia socjalne;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie na okres próbny z opcją przedłużenia na stałe.

Aplikacja:

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można wysyłać na adres e-mail: zuver-pl@inbox.eu z dopiskiem: sprzątanie kliniki 01/2023

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-od-zaraz-przy-sprzataniu-kliniki-stuttgart/

wyświetleń: 252, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 64863c593a425f60