€ 1950 miesięcznie

Na produkcji czekolady praca w Niemczech od zaraz bez znajomości języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 lutego 2019 19:48

Od zaraz aktualna oferta pracy w Niemczech w Berlinie na produkcji czekolady. Ogłoszenie 2019 bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnione na miejscu przez pracodawcę, a do tego atrakcyjne wynagrodzenie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 1950 Eur brutto miesięcznie.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 3.

Zadania na stanowisku:

  • łatwa praca produkcyjna w fabryce z wyrobami czekoladowymi;
  • dbanie o czystość w miejscu pracy;
  • do pracownika będzie należało wspieranie różnych zadań, a także obsługiwanie, mycie i konserwacja maszyn, pakowanie oraz dostarczanie składników i półproduktów, wyjmowanie wyrobów czekoladowych z formy itp.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz (luty 2019);
  • zaangażowanie w wykonywane zadania;
  • punktualność i elastyczność;
  • dokładne wypełnianie swoich obowiązków;
  • możliwość pracy w systemie zmianowym;
  • posiadanie aktualnej książeczki z Sanepidu do pracy z żywnością.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę na pełen etat;
  • ubezpieczenie, pomoc zdrowotną oraz świadczenia socjalne;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • rzetelnego pracodawcę;
  • raz w miesiącu pracownik dostawał będzie pakiet firmowych wyrobów;
  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz realnym terminem dyspozycyjności należy wysłać na adres:

nutzliche-arbeit@workmail.com

z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. pcz/a/02/19.

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

Źródło: praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-od-zaraz-na-produkcji-czekolady-berlin-2019/

wyświetleń: 1179, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 425c5474054129c

1 odpowiedź aby “Na produkcji czekolady praca w Niemczech od zaraz bez znajomości języka Berlin”

  1. doris2269 dn. 5 lutego 2019 @ 15:31

    Witam .Jesteśmy jako para zainteresowani ofertą pracy .Proszę o kontakt 607 931 166