€ 2550 brutto/mc

Magazyn obuwia od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka w Lipsku

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 grudnia 2023 18:20

Zatrudnienie w Lipsku dla magazynierów bez znajomości języka niemieckiego. Do podjęcia aktualna od zaraz praca w Niemczech na magazynie obuwia sportowego. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Lipsk.

Wynagrodzenie: 2550 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie zamówień na podstawie listy;
  • pakowanie zamówień oraz przygotowywanie ich do wysłania;
  • obsługiwanie narzędzi magazynowych po wcześniejszym przeszkoleniu, np. wózki paletowe;
  • współpraca z innymi pracownikami.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego;
  • zaletą będzie doświadczenie przy obsłudze narzędzi magazynowych;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • chęć pracy w dynamicznym środowisku;
  • dokładne wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe oraz premie;
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz;
  • zakwaterowanie w cenie 200 € na mc od osoby;
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansowania;
  • pomoc polskiego rezydenta.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail:

beschaftigung@zohomail.eu z podaniem numeru referencyjnego: „Niemcy praca na magazynie obuwniczym, Lipsk 12/2023”

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-niemcy-na-magazynie-obuwia-bez-znajomosci-jezyka-lipsk/

wyświetleń: 118, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 711656f53f78f061