€ 13,50 /h + mieszkanie

Fizyczna praca w Niemczech Berlin od zaraz na myjni samochodowej bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 15 stycznia 2019 20:22

Fizyczna praca w Niemczech na myjni samochodowej dla osób bez znajomości języka. Możliwość zatrudnienia w Berlinie jest od zaraz. Do tego pracodawca zapewnia zakwaterowanie bezpłatnie i daje atrakcyjne warunki umowy.

Stanowisko: pracownik myjni samochodowej.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 13,50 Eur brutto/godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • mycie oraz sprzątanie wnętrz samochodów;
  • obsługiwanie myjni oraz odkurzacza, a także używanie specjalnej chemii;
  • dbanie o porządek na swoim stanowisku pracy;
  • odkurzanie, pranie tapicerki i woskowanie aut.

Wymagania:

  • mile widziana jest znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • dobra organizacja czasu pracy;
  • motywacja i dokładne wypełnianie powierzonych zadań.

Oferujemy:

  • płacenie podatków, ubezpieczenie pracownicze oraz odprowadzanie składek;
  • umowa na okres próbny, która jest zgodna z warunkami niemieckimi;
  • pomoc w załatwieniu formalności;
  • szkolenie pracownicze i wsparcie;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • pakiet socjalny;
  • zapewnione zakwaterowanie bezpłatnie.

Aplikacja:

CV oraz list motywacyjny należy przesłać na adres:

pl-arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem: „Niemcy praca fizyczna na myjni, Berlin 2019”.

Trzeba też dołączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-na-myjni-samochodowej-od-zaraz-berlin/

Nr ogł.: 1075c3e069830a60