€ 15,00 brutto/h

Dla par bez języka Niemcy praca fizyczna przy sortowaniu odzieży od zaraz Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 1 stycznia 2024 00:36

Propozycja podjęcia od zaraz fizycznej pracy w Niemczech dla par. Zatrudnienie w Dreźnie bez znajomości języka niemieckiego przy sortowaniu odzieży używanej. Zakwaterowanie darmowe organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Drezno.

Wynagrodzenie: 15,00 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • sortowanie odzieży używanej według kryteriów i wytycznych ze względu na stan oraz rodzaj;
  • eliminowanie ewentualnych uszkodzeń, plam i wykonywanie prostych napraw odzieży;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy.

Wymagania:

  • zmotywowanie do podjęcia pracy fizycznej;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • dostępność od zaraz;
  • elastyczność oraz możliwość pracy w weekendy.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • stałe zatrudnienie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatkowe premie;
  • zapoznanie z obowiązkami i przeszkolenie;
  • ubezpieczenie zdrowotne i dostęp do świadczeń socjalnych;
  • pomoc zespołu w języki polskim;
  • darmowe zakwaterowanie przez pierwsze trzy miesiące;
  • możliwość zdobycia doświadczenia.

Aplikacja:

CV oraz LM z aktualnymi danymi i zgodą na przetwarzanie danych osobowych można wysyłać na adres e-mail:

zuver-pl@inbox.eu z dopiskiem: sortowanie odzieży używanej/01/2024

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-w-niemczech-dla-par-od-zaraz-sortowanie-odziezy-bez-jezyka-drezno-2024/

Nr ogł.: 19065830504a18ac