€ do uzgodnienia

Dam sezonową pracę w Niemczech przy zbiorach szparagów Mötzow 2016

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Mötzow
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 1 marca 2016 00:22
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
szparagi-zbiory-niemcy-2015-2

Oferta sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach szparagów w Mötzow. Zatrudnienie bez znajomości języka oraz doświadczenia. Na miejscu zorganizowane są dobrze wyposażone, bezpłatne kwatery dla pracowników

Stanowisko: pracownik zbiorów.

Zarobki: do uzgodnienia.

Miejsce pracy: Mötzow, Niemcy.

Zadania na stanowisku:

  • praca ma charakter fizyczny, wykonywana jest na polu;
  • polega na zbiorze szparagów w określony sposób, aby ich nie uszkodzić (należy podważyć –
  • wyciągnąć – usypać kopczyk w miejscu po szparagu).

Wymagania:

  • dobry stan zdrowia, brak chorób;
  • sprawność fizyczna na dobrym poziomie;
  • możliwość pracy w różnych warunkach atmosferycznych;
  • posiadanie odzieży roboczej na każdą pogodę (deszcze, upały);
  • odpowiedzialność;
  • respektowanie regulaminów gospodarstwa oraz kwater;
  • dokładność, szybkość, solidność.

Zapewniamy:

  • dobrze zorganizowane zakwaterowanie z pełnym zapleczem socjalnym (łazienki, kuchnie, pralki – należy zabrać swój zestaw sztućców, podstawowe garnki);
  • w trakcie pracy osoby zatrudnione otrzymują jeden ciepły posiłek;
  • istnieje możliwość robienia regularnych zakupów (wyjazdy do sklepów);
  • pomoc we wdrożeniu w obowiązki;
  • legalną umowę na jasnych zasadach.

Aplikacje:
Kandydatury prosimy składać poprzez stronę:

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-sezonowej-pracy-w-niemczech-motzow-przy-zbiorze-szparagow/

wyświetleń: 4052, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 7756d4c7984aad6

12 komentarzy aby “Dam sezonową pracę w Niemczech przy zbiorach szparagów Mötzow 2016”

  1. jestem zainteresowany Państwa pracą ,jestem dyspozycyjny od zaraz,.mam doswiadczenie w rolnictwie,przy szparagach,przy pomidorach

  2. Witam mam 19lat szukam pracy sezonowej lub pracy na dluzszy okres w niemczech od zaraz.prosze dzwonic pod numer tel. 666227784

  3. sławomir dn. 7 marca 2016 @ 10:21

    Witam,
    jesteśmy zainteresowani ogłoszeniem. Mamy doświadczenie przy zbiorach za granicą. mamy 23 jak i 24 lata posiadamy własny samochód prosimy o kat> 507580063 slawek295@onet.eu

  4. Zbigniew dn. 11 marca 2016 @ 16:27

    Witam jestesmy zainteresowani oferta przy zbiorze szparagów. Prosiłbym o kontakt pod numerem 515501191

  5. agnieszka dn. 12 marca 2016 @ 17:49

    Witam, jestem zainteresowana ogłoszeniem.Proszę o kontakt pod numerem 0048530069837.

  6. Kamil Mielewczyk dn. 14 marca 2016 @ 11:45

    jetem zainteresowany panstwa oferta przy zbiorach szparagow mam 23 lata i porosze o kontakt 575932026

  7. Dzień dobry mam skończone 20 lat i jestem zainteresowana państwa ofertą w raz z koleżanką,która rocznikowo ma 20 lat mogłybyśmy prosić o kontakt na numer 530511858. Jesteśmy odpowiedzialnymi dziewczynami,która chciałby sezonowo spróbować takiego typu pracy.

  8. Mam 19 lat. Jestem zainteresowany Państwa ofertą. Mogę wyjechać od zaraz. Mój numer 537113516

  9. Witam serdecznie . Bardzo jestem zainteresowany praca przy zbiorach. Mam jeszcze dwie osoby kture tez sa gotowe przyjechac. Nr. Tel.507423468

  10. Motzow. Zbiory szparagow. Bez doswiadczenia dn. 14 kwietnia 2016 @ 12:16

    Witam .Jestem zainteresowany panstwa ofertą wraz z dziewczyną. Możemy wyjechać od zaraz. Proszę o kontakt. 662275881

  11. sowula wojtek dn. 15 kwietnia 2016 @ 17:52

    witam jestem zainteresowany pracom pracowałem 15 lat przy zbiorach szparagi w Niemczech .Znam się na sortowaniu klasach szparagi ,kopaniu, waszowaniu, pracowałem w chłodni oraz nakrywaniu foli ,tunele pojedyncze podwójne ,pracowałem na sortowni itd,
    pozdrawiam czekam na odpowiedz Wojtek telefon 660466211

  12. Witam jestem zainteresowany każdą ofertą pracy sezonowej Lipiec-sierpien-wrzesień.
    Jestem zdeterminowanym studentem, 536 830 959 moj nr telefonu

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.