€ 9,60 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech od zaraz bez znajomości języka Bremen pakowanie keczupu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 maja 2016 02:14

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech od zaraz dla osób bez znajomości języka na produkcji keczupu i przecieru pomidorowego. Ogłoszenie w fabryce z Bremen dla Polaków.

Stanowisko: Pakowacz

Miasto: Bremen

Stawka godzinowa: 9,60 euro brutto na godzinę

Opis stanowiska pracy:

  • praca w fabryce keczupu i przecieru pomidorowego przy pakowaniu produktów schodzących z taśmy do opakowań kartonowych, układaniu towaru na paletach oraz owijaniu zapakowanych palet stretchem
  • inne prace mogą zostać zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:

  • możliwość i chęć podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • zręczność, zwinność
  • gotowość do wykonywania pracy powtarzalnej
  • energiczność
  • przykładanie się do zadań
  • motywacja do osiągania wysokich wyników

Zapewniamy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wysokie zarobki wypłacane w euro
  • zorganizowane odpłatne zakwaterowanie, koszty miesięczne to 150 euro plus media
  • zatrudnienie od zaraz w pełnym wymiarze godzinowym z możliwością wyrabiania nadgodzin
  • stabilne warunki zatrudnienia w niemieckiej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • początkowo praca na 3 miesiące z możliwością przedłużenia

Aplikacja:

Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: pakowanie/05/16

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-od-zaraz-pakowanie-keczupu-bez-znajomosci-jezyka-bremen/

wyświetleń: 1883, dzisiaj: 2

Nr ogł.: 84557350cdbdc0ae

7 komentarzy aby “Dam pracę w Niemczech od zaraz bez znajomości języka Bremen pakowanie keczupu”

  1. Witam, jestem zainteresowana państwa ofertą pracy,posiadam książeczkę sanepidowską,prawo jazdy,zaświadczenie o niekaralności w każdej chwili mogę wyjechać.Pozdrawiam. Jolanta nr.kom +48 50803830797

  2. Jarosław dn. 13 maja 2016 @ 11:36

    Witam,jestem zainteresowany państwa ofertą pracy.Mam duże doświadczenie przy produkcji keczupu i soku pomidorowego.Ponad 7 lat pracowałem w największym zakładzie w Polsce zajmującym się przerobem pomidora.Mój nr tel +49 729384751

  3. Jestem zainteresowany praca, posiadam prawo jazdy kat.b własny samochód, uprawnienia na wózek widłowy

  4. Witam.
    Czy jest możliwość wyjechania do pracy – pakowanie keczupu” dopiero pod koniec czerwca? Z góry dziękuję za odpowiedz.
    Pozdrawiam
    Ewelina

  5. Mateusz Ewa dn. 15 maja 2016 @ 16:52

    Witam! Jesteśmy zainteresowani propozycja pracy u Państwa. Posiadamy aktualne książeczki sanepidoskie, prawo jazdy kategoria B i własny samochód, posiadamy zaświadczenia o niekaralności. Jesteśmy młodzi i chętni do pracy. Telefon: Mateusz 667308892 Ewa 733707698

  6. Kamila Węgrzyn dn. 16 maja 2016 @ 03:18

    Witam. Jestem zainteresowana prosze o kontakt. 787-203-080

  7. Hallo jestem zainteresowany ta praca mieszkam w Bremen tel017632870135 Adam