€ 14,85 brutto/h

Bez znajomości języka praca Niemcy dla par przy pakowaniu zabawek od zaraz w Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 31 stycznia 2024 22:37

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla par pakowaczy. Zatrudnienie w Essen bez znajomości języka przy pakowaniu zabawek. Zakwaterowanie darmowe będzie zorganizowane przez pracodawcę.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Essen.

Wynagrodzenie: 14,85 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • dokładne pakowanie oraz naklejanie etykiet na produkty;
  • utrzymywanie standardów jakościowych oraz dbanie o terminową dostawę;
  • współpraca z zespołem;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy.

Wymagania:

  • zmotywowanie do pracy;
  • chęć stałego rozwijania swoich umiejętności;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia.

Oferujemy:

  • zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego;
  • pracę na pełny etat;
  • atrakcyjne warunki finansowe + dodatki;
  • stałe godziny pracy;
  • pomoc w procesie adaptacji;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Aplikacja:

Zgłoszenia, mogą być w języku polskim, można kierować na adres e-mail:

polnische.arbeitskrafte@worker.com z dopiskiem: pakowanie zabawek 2024 Essen

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-niemcy-praca-przy-pakowaniu-zabawek-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-essen/

wyświetleń: 157, dzisiaj: 2

Nr ogł.: 4865b769182dc2d