€ 9,50 brutto/h

Bez znajomości języka fizyczna praca Niemcy od zaraz jako żywa maskotka Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 26 lutego 2019 19:25

Jako żywa maskotka poszukiwane osoby do fizycznej pracy w Niemczech od zaraz i bez znajomości języka. Zatrudnienie w Bremen dla Polaków z zakwaterowaniem zapewnionym bezpłatnie przez pracodawcę oraz atrakcyjnymi warunkami finansowymi.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Bremen.

Wynagrodzenie: 9,50 Eur brutto na godz. + voucher na ciepły posiłek.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 3.

Zadania na stanowisku:

  • jest to praca o charakterze fizycznym, która wykonywana jest w specjalnym kostiumie;
  • obowiązkiem pracownika jest chodzenie po galerii handlowej i rozdawanie gratisów, ulotek oraz robienie sobie zdjęć z dziećmi.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • umiejętność pracowania z dziećmi;
  • dużym atutem będzie znajomość j. niemieckiego;
  • podstawowe umiejętności aktorskie (minimalne);
  • możliwość pracowania do świąt Wielkanocnych;
  • energiczność;
  • zaangażowanie w wypełnianie swoich obowiązków.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na czas określony;
  • pracę od zaraz do świąt Wielkanocnych;
  • zakwaterowanie bezpłatne zapewnione na miejscu;
  • darmowy ciepły posiłek w ciągu dnia;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • gotowość do pracy po 10 godzin dziennie.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w j. niemieckim, należy wysyłać na adres: dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: maskotka03/19 oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-jako-zywa-maskotka-w-bremen/

Nr ogł.: 6425c758094149a0