€ 9,35 - 11,35/h

Bez języka sezonowa praca w Niemczech od lipca 2020 przy zbiorach borówki amerykańskiej Selfkant-Havert

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Selfkant-Havert
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 stycznia 2020 20:03

Od lipca 2020 możliwość rozpoczęcia sezonowej pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Selfkant-Havert bez języka przy zbiorach borówki amerykańskiej z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Selfkant-Havert.

Wynagrodzenie: 9,35 – 11,35 Eur na godz.

Start: od lipca 2020.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika na tym stanowisku będzie zbieranie borówki amerykańskiej.

Wymagania:

  • posiadanie statusu studenta albo zaświadczenia o prowadzeniu podwójnego gospodarstwa domowego;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od lipca 2020;
  • sprawność manualna;
  • dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • płatne zakwaterowanie;
  • prywatne ubezpieczenie zdrowotne;
  • pracę do podjęcia od lipca do września 2020;
  • przyjazny zespół współpracowników.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą sezonową proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail: anna@spargelhof-hensgens.de

Źródło: praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-niemcy-bez-jezyka-przy-zbiorze-borowki-amerykanskiej-lipiec-2020-selfkant-havert/

wyświetleń: 1022, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 9115e32e181d18c3