€ 14,00

Od zaraz oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka na myjni samochodowej Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 16 czerwca 2020 19:28

Możliwość podjęcia bez znajomości języka fizycznej pracy w Niemczech. Zatrudnienie 2020 od zaraz w Hamburgu na myjni samochodowej. Zakwaterowanie bezpłatne organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 14,00 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym przy sprzątaniu wnętrz samochodów osobowych oraz ich myciu;
  • do zadań będzie należało odkurzanie wnętrz, trzepanie dywaników, mycie szyb od wewnątrz oraz woskowanie itp.;
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy;
  • obsługa profesjonalnego sprzętu, czyli myjek ciśnieniowych oraz praca z wykorzystaniem profesjonalnej chemii.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • gotowość do pracy od zaraz;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • atutem będzie hobbistyczne interesowanie się autodetailingiem;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • pracę na czas określony z możliwością jej przedłużenia;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • przyjazny i młody zespół współpracowników;
  • stałe godziny pracy od 9:00 do 18:00 przez pięć dni w tygodniu;
  • możliwość pracy w weekendy i wyrobienia nadgodzin.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych i realnym terminem dyspozycyjności prosimy wysyłać na adres e-mail: nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref.: fiz/a3/06/20

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-fizyczna-prace-w-niemczech-bez-jezyka-od-zaraz-na-myjni-samochodowej-hamburg/

Nr ogł.: 4135ee8d674703d1