€ 8,00 netto/h

Sezonowa praca w Niemczech 2020 bez języka przy zbiorach truskawek, malin i borówek od kwietnia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Niemcy
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 21 marca 2020 19:30

Aktualna od kwietnia 2020 sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach owoców truskawek, malin i borówek. Zatrudnienie bez znajomości języka dla Polaków z zakwaterowaniem bezpłatnym, które organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Niemcy.

Wynagrodzenie: 8,00 Eur netto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 12 – 13.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie praca pod foliami przy zbiorach malin i borówek, a potem truskawek na polu;
  • prace porządkowe, np. pielenie roślin.

Wymagania:

  • mile widziane będą zgłoszenia od kobiet, które posiadają doświadczenie;
  • zaletą będzie znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie w kontenerach pracowniczych, które mają dostęp do kuchni oraz pryszniców;
  • wypłatę raz w tygodniu do ręki.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: 503 915 213.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-zbiory-truskawek-malin-borowek-2020/

Nr ogł.: 6395e6f873ad7e14