€ 13,00 brutto/h

Przy sprzątaniu hotelu bez języka Niemcy praca jako pokojówka 2022 Blankenfelde-Mahlow

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Blankenfelde-Mahlow
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 18 stycznia 2022 20:08

Hotel czterogwiazdkowy z Blankenfelde-Mahlow poszukuje od marca 2022 pokojówki do pracy w Niemczech. Zatrudnienie przy sprzątaniu pokoi bez znajomość języka niemieckiego.

Stanowisko: pokojówka/pokojowy.

Lokalizacja: Blankenfelde-Mahlow.

Wynagrodzenie: 13,00 € brutto na godz.

Start: od 1 marca 2022.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w godzinach od 8.00 do 16.00 (poniedziałek – niedziela) przez 5 dni w tygodniu, a w tym 2 dni wolnego;
  • zadaniem będzie sprzątanie pokoi w hotelu czterogwiazdkowym, np. odkurzanie, mycie podłóg, zmiana pościeli, mycie łazienek, opróżnianie koszy na śmieci itp.

Wymagania:

  • pracowitość;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • gotowość do podjęcia pracy od 1 marca 2022;
  • zmotywowanie i chęci do podjęcia pracy.

Oferujemy:

  • stałą umowę o pracę;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • dodatek za pracę w niedziele i święta w wysokości 80%;
  • 30 dni urlopu w ciągu roku.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy w Niemczech, proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail:

Marlena.Viola@kleine.berlin

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-praca-niemcy-jako-pokojowka-od-zaraz-przy-sprzataniu-hotelu-w-blankenfelde-mahlow/

wyświetleń: 412, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 59561e6dc2ac4b3a