€ 13,50 brutto/h

Przy sprzątaniu autobusów od zaraz praca Niemcy bez języka Düsseldorf 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 lutego 2020 19:52

Dla sprzątacza lub sprzątaczki aktualna od zaraz oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie w Düsseldorf przy sprzątaniu autobusów na zmianie nocnej z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Düsseldorf.

Wynagrodzenie: 13,50 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca polega na sprzątaniu autobusów na zmianie wieczornej i nocnej;
  • pracownik będzie odkażał wnętrza, mył szyby od wewnątrz, wynosił śmieci itp.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • odpowiedzialność;
  • sumienne, solidne i zaangażowane wykonywanie swoich zadań;
  • chęć pracy w systemie zmianowym – przeważnie na zmianie wieczornej i nocnej;
  • pełna samodzielność.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz;
  • zakwaterowanie w cenie od 150 do 250 Eur na mc;
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora;
  • legalne zatrudnienie;
  • niemiecką umowę o prace;
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w pracy na terenie Niemiec.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres e-mail: dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: Sprzątanie autobusów Düsseldorf 02/20

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-przy-sprzataniu-autobusow-dusseldorf/

Nr ogł.: 7075e4166eaf03ca

Linki sponsorowane