€ 1760 brutto miesięcznie

Praca w Niemczech produkcja dużego AGD bez znajomości języka Essen od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 17 listopada 2016 00:43

Propozycja zatrudnienia na produkcji dużego AGD w fabryce z Essen od zaraz. Praca w Niemczech możliwa dla osób bez znajomości języka przy montażu części na linii produkcyjnej.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce zatrudnienia: Essen, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 1760 euro brutto za miesiąc

Opis stanowiska:

  • praca w fabryce AGD zajmującej się produkcją pralek, lodówek, zmywarek itp.
  • zadaniem pracownika będzie montaż części w szybkim tempie przy użyciu elektronarzędzi

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz na minimum 3 miesiące
  • gotowość pracy na zmiany
  • odpowiedzialność i dokładność
  • zręczność
  • zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy

Oferujemy:

  • umowę próbną na okres 3 miesięcy z możliwością podjęcia stałego zatrudnienia
  • wsparcie w znalezieniu zakwaterowania
  • pracę na warunkach niemieckich

Aplikacja:

Drodzy kandydaci zgłoszenia wraz z CV w języku polskim i niemieckim oraz zdjęciem należy wysyłać na adres:
einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Dam pracę w Niemczech na produkcji dużego AGD, imię i nazwisko.
W wiadomości należy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest podanie numeru kontaktowego.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-od-zaraz-na-produkcji-duzego-agd-bez-znajomosci-jezyka-essen/

wyświetleń: 1746, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 454582cb5eba0994