€ 14€/h + 28€ diety

Praca w Niemczech od zaraz jako spawacz-ślusarz w Berlin-Mitte

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin-Mitte, Essen, Duisburg
  • Wymagany stopień znajomości języka: Komunikatywna znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 29 czerwca 2021 12:36

Od zaraz m.in. w rejonie Berlin-Mitte propozycja podjęcia pracy w Niemczech w firmie przemysłowej na stanowisku spawacza – ślusarza. Zatrudnienie z komunikatywną znajomością języka i doświadczeniem.

Spawacz/ Ślusarz/ Hydraulik autogen bez Cert.
od zaraz!

miejsca pracy: Berlin-Mitte, Essen, Duisburg

Opis stanowiska:
– spawanie/ zgrzewanie rur stalowych – DN250, montaż według planu
– 50-60 godz. tygodniowo możliwe

Wymagania:
– komunikatywna znajomość niemieckiego i doświadczenie
– własne auto lub prawo jazdy
– teamy dwuosobowe możliwe

Oferujemy:
– umowa o pracę na 12 miesięcy, umowa niemiecka
– 14 brutto/ godzine + 28 netto diety za dzień + nocleg opłacony

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV bezpośrednio na maila:
info@work-4-all.com o tytule „Stanowisko + numer kontaktowy”.
Możliwość kontaktu na numer +48 570 580 641

Skontaktuj się z nami!

wyświetleń: 250, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 83260d3ae70d92a2