€ 9,20 euro za godz.

Praca w Niemczech dla par od zaraz bez znajomości języka przy pakowaniu Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 lutego 2016 19:27
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
produkcja-ciastek-pakowanie-kartony

Fabryka słodyczy w Bremen zatrudni pary przy pakowaniu ciastek bez znajomości języka. Aktualna praca w Niemczech od zaraz dla Polaków z zapewnionym zakwaterowaniem i ubezpieczeniem.

Stanowisko: pakowacz/pakowaczka.

Miejsce zatrudnienia: Bremen, Niemcy.

Wynagrodzenie: 9,20 euro brutto za godzinę.

Zadania na stanowisku:

  • ręczne pakowanie ciastek owsianych;
  • obsługa prostych maszyn;
  • utrzymanie porządku na miejscu pracy;
  • zadania zlecone przez kierownika.

Oczekiwania:

  • umiejętność szybkiej nauki;
  • zwinność, sprawność manualna;
  • mile widziane doświadczenie na analogicznym stanowisku;
  • dobry stan zdrowia;
  • chętnie zatrudniamy osoby mobilne;
  • przestrzeganie przepisów oraz procedur.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego managera na miejscu;
  • wszelkie potrzebne narzędzia robocze w tym strój;
  • szkolenie i pomoc we wdrożeniu i zaaklimatyzowaniu;
  • początkowo umowa na 3 miesiące z możliwością przedłużenia;
  • zakwaterowanie płatne w dwupokojowym mieszkaniu.

Jak kandydować:
CV prosimy wysyłać pod adres: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem w tytule „Pakowanie ciastek, Bremen 2016″.

Einfach Lösungen Agentur GmbH
Charlottenstraße 27, 15969 Berlin

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-ciastek-bremen/

wyświetleń: 4555, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 62056bca38cb5a3e

8 komentarzy aby “Praca w Niemczech dla par od zaraz bez znajomości języka przy pakowaniu Bremen”

  1. bartas1980 dn. 12 lutego 2016 @ 07:06

    jestesmy para zainteresowana panstwa ogloszeniem prosze o kontakt…

  2. Jesteśmy zainteresowani wraz z żoną Państwa ofertą pracy. Posiadamy własny transport

  3. Witam , razem z żonąna jestesmy zainteresowani państwa oferta , mozemy zaczac prace od zaraz , prosze dzwonic na nr +4915168735074

  4. pakowanie ciastek dn. 18 lutego 2016 @ 13:00

    Witam jestesmy zainteresowani kontakt 07471246501

  5. witam jestem zainteresowana oferta pracy z mozliwoscia wyjazdu od zaras wlasnym samochodem +48 733 836 310

  6. Witam
    Jesteśmy małżeństwem bez nałogów. Dobrze czujemy się pracując w zespole innych współpracowników. Zawsze cechowała nas uprzejmość i umiejętność , obowiązkowość i pracowitość. Jesteśmy przekonani, że pracując w Państwa Firmie będziemy mieli okazję wykazać się swoimi umiejętnościami w wykonywaniu powierzanych nam zadań. Posiadamy aktualne książeczki zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych. Jesteśmy mobilni i zainteresowani zakwaterowaniem oferowanym z państwa strony.
    Pozdrawiamy Antonina i Andrzej Rosa
    tel. +48 726319100

  7. pakowanie ciastek bremen 2016 dn. 3 lutego 2017 @ 18:14

    jestem zainteresowany ta praca mieszkam w Bremen tel.017632870135 Adam