€ 2000-2200 euro/m-c brutto

Praca w Niemczech dla par bez znajomości języka przy pakowaniu od zaraz Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 1 grudnia 2017 00:36

Od zaraz chętnie zatrudnimy pary w zakładzie z Hanoweru przy pakowaniu świątecznych zestawów słodyczy. Praca w Niemczech dla osób bez znajomości języka na czas określony.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Hanower, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Czas trwania umowy: do 22 grudnia 2017

Zarobki: 10,50 euro za godzinę brutto

Liczba miejsc: 4

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na pakowaniu słodyczy w zestawy świąteczne
  • do obowiązków pracownika będzie należało obsługiwanie maszyn, składanie pudełek, pakowanie oraz kompletowanie zestawów

Wymagania:

  • zręczność
  • dokument potwierdzający niekaralność
  • dokładne wykonywanie zadań
  • zaletą będzie własne auto
  • dyspozycyjność od zaraz na czas określony
  • zdolność pracy w szybkim tempie

Oferujemy:

  • zatrudnienie w Niemczech dla 2 par lub 4 osób
  • dużą ilość godzin w tygodniu
  • atrakcyjne zarobki, około 2000-2200 za cały kontrakt
  • dodatki za nadgodziny oraz pracę w weekendy

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą pracy prosimy o wysyłanie zgłoszeń, najlepiej w języku niemieckim na adres:

dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem „pakowanie słodyczy Hanower 12/17”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-bez-jezyka-dla-par-przy-pakowaniu-slodyczy-swiatecznych-hanower/

wyświetleń: 1318, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 4175a2074ef7a646