€ 1250 euro brutto

Praca w Niemczech dla par bez znajomości języka Dortmund produkcja czekolady

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 2 października 2015 01:30

Producent wyrobów czekoladowych z Dortmundu zatrudni pary bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Niemcy praca od zaraz dla Polaków na produkcji przy pakowaniu.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Dortmund, Niemcy

Zarobki: 1250 euro brutto miesięcznie

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za pakowanie i kontrolę jakości czekolad.
  • Pracodawca może zlecić obsługę maszyn produkcyjnych po dodatkowym szkoleniu.

Oczekiwania:

  • mobilność
  • szybkość przyswajania nowej wiedzy
  • nie wymagamy znajomości języka niemieckiego
  • odpowiedzialność

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz dla par
  • pracę na umowie niemieckiej na 3 miesiące
  • dla najlepszych możliwość przedłużenia
  • ubezpieczenie
  • szkolenie wprowadzające

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zapraszamy do wysłania zgłoszenia zatytułowanego „Produkcja czekolady, Dortmund, imię i nazwisko”.

Adres: OGŁOSZENIE WYGASŁO

wyświetleń: 3935, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 321560d048cb46a7

3 komentarze aby “Praca w Niemczech dla par bez znajomości języka Dortmund produkcja czekolady”

  1. Mateusz Lorencki dn. 16 listopada 2015 @ 17:23

    Witam… wraz z dziewczyną jesteśmy zainteresowani oferta pracy i chcieli byśmy jak najszybciej wyjechać. Prosimy o więcej informacji pod numerem email. mateusz123456789.1994@tlen.pl lub 782949051

  2. c podeeeei podeimemy prace od zaqraz

  3. marek 667301884