€ 9 za godzinę brutto

Praca Niemcy w gastronomii pomoc kuchenna bez znajomości języka Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 28 października 2016 00:12

Możliwość zatrudnienie w restauracji hotelowej z Monachium od zaraz. Oferta pracy w Niemczech gastronomia dla osób bez znajomości języka jako pomoc kuchenna.

Stanowisko: pomoc kuchenna

Miejsce: Monachium

Start: od zaraz

Liczba miejsc: 1

Wynagrodzenie: 9 euro brutto za godzinę

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika jest pomaganie przy czynnościach wykonywanych w kuchni restauracyjnej
  • obowiązkiem pracownika głównie jest przygotowywanie składników oraz obsługa zmywaka
  • inne obowiązki zlecone przez przełożonych

Wymagania:

  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • samodyscyplina
  • chęć do podjęcia pracy
  • dobra kondycja
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • zdolność bezkonfliktowej pracy zespołowej

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie wraz z wyżywieniem
  • natychmiastowe i legalne zatrudnienie dla 1 osoby
  • pracę na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia na stałe

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz ze zdjęciem na adres:

einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Niemcy praca jako pomoc kuchenna, Monachium, imię i nazwisko”.

W zgłoszeniu należy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, koniecznie wymagane jest podanie numeru kontaktowego.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-pomoc-kuchenna-od-zaraz-monachium/

wyświetleń: 1225, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 533581266f862eca