Praca Niemcy w budownictwie od zaraz przy regipsach – monter płyt gipsowo-kartonowych

  • Opublikowany: 31 maja 2019 11:00

Od zaraz poszukiwani doświadczeni budowlańcy, brygady do pracy w Niemczech przy regipsach. Zatrudnienie w budownictwie przy montażu płyt kartonowo-gipsowych.

Poszukujemy osoby lub brygadę z doświadczeniem przy regipsach i pracach wykończeniowych. praca w Osnabrück oraz okolicznych miejscowościach w promieniu do 60 km.  Oferujemy: rozliczenie godzinowe, ciągłość zleceń, regularne płatności. Osoby zdecydowane powinny posiadać samochód. pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Zapraszamy do kontaktu zainteresowane osoby.

OPIS STANOWISKA

  • Montaż płyt kartonowo-gipsowych (ściany działowe, sufity)
  • Szpachlowanie połączeń
  • Montaż drzwi
  • Inne obowiązki charakterystyczne dla stanowiska

WYMAGANIA

Wykształcenie kierunkowe (budowlane będzie dodatkowym atutem) oraz doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 4 lata

  • Znajomość j. niemieckiego na poziomie KOMUNIKATYWNYM
  • Dobra kondycja fizyczna
  • Rzetelność, dokładność, precyzja
  • Prawo jazdy, własny samochód

NASZA OFERTA

  • Umowę o pracę na czas określony
  • Praca na pełny etat plus ewentualne nadgodziny
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
  • Płatne zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
  • Zagwarantowane narzędzia do pracy
  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych
  • Nie pobieramy opłat za nasze usługi pośrednictwa pracy.

office@vvfinance.biz.pl

wyświetleń: 502, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 965ce68f0266829