€ 15,00 brutto/h

Praca Niemcy w Berlinie przy sprzątaniu biur od zaraz z podstawowym językiem niemieckim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 24 listopada 2020 19:02

Przy sprzątaniu biur propozycja rozpoczęcia od zaraz pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Berlinie z podstawową znajomością języka. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę bezpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 15,00 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie sprzątanie biur, czyli odkurzanie wykładzin, ścieranie kurzu, mycie podłóg, sprzątanie toalet, kuchni, gabinetów itp.;
  • obecnie obowiązkiem jest również dezynfekowanie powierzchni (sprzątanie z wykorzystaniem środków na bazie alkoholu);
  • pracodawca zapewnia strój roboczy, specjalne środki, mopy, odkurzacze oraz środki ochronny.

Wymagania:

  • zaletą będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności – (takie, które nie będzie starsze niż 3 miesiące przed aplikacją);
  • przynajmniej podstawowa znajomość j. niemieckiego;
  • dostępność od zaraz;
  • pracowitość;
  • solidne, dokładne i sumienne wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • pracę od zaraz;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • bezpłatne zakwaterowanie przez pierwsze 3 miesiące, a potem pracownik musi samodzielnie znaleźć zakwaterowanie.

Aplikacja:

CV w języku niemieckim lub polskim prosimy kierować poprzez stronę: NeueArbeit2020@web.de z dopiskiem: sprzątanie biur, od grudnia 2020

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-przy-sprzataniu-biur-w-berlinie-dla-sprzataczek/

wyświetleń: 572, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 7145fbd3a4619254