€ 12,50 euro brutto/h

Praca Niemcy sprzątanie po remontach bez znajomości języka od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 9 września 2016 03:26

Aktualnie firma z Hamburga zatrudni od zaraz chętnych do pracy w Niemczech przy sprzątaniu po remontach. Ogłoszenie dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Personel sprzątający
Miasto: Hamburg
Termin: od zaraz
Zarobki: różne w zależności od sposobu zatrudnienia:

  • osoby współpracujące z własną działalnością (Gewerbe) 14,50 euro na godzinę
  • umowa o pracę – 12,50 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • prace porządkowe po remontach, polegające głównie na odkurzaniu wnętrz łącznie ze ścianami, myciem podłóg, szafek oraz usuwaniem zabrudzeń po materiałach budowlanych
  • inne zadania, np: sprzątanie garaży, pawilonów, strychów, itp.

Oczekiwania:

  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • znajomość języka będzie mile widziana
  • doświadczenie
  • przykładanie się do obowiązków
  • sumienność, solidność, rzetelność
  • duża dokładność

Oferujemy:

  • rzetelne wprowadzenie w zadania
  • pomoc w znalezieniu kwatery do wynajęcia
  • satysfakcjonujące zarobki
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • możliwość skorzystania z taniego kursu języka niemieckiego organizowanego przez firmę

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem o pracę w Niemczech, prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • neuearbeit@berlin.com

Z dopiskiem: „Sprzątanie po remontach, Niemcy″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-sprzatanie-po-remontach-hamburg/

wyświetleń: 1499, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 93457d2016344d48

2 komentarze aby “Praca Niemcy sprzątanie po remontach bez znajomości języka od zaraz Hamburg”

  1. Witam,mam na imię Julia,jestem z Ukrainy,teraz pracuję w Warszawie.Czy potrzebujesz sprzątaczki,pracowałam jako pokojówka w hotelu i spa w kompleksie,chciałbym pracować dla ciebie.Czekam na odpowiedzi z góry dzięki.

  2. Stadnik Łukasz Pikos Agnieszka dn. 23 września 2016 @ 19:47

    Witam . Jestem zainterysowany oferta wraz z dziewczyną. Jesteśmy dyzopozycyjni od zaraz. Młodzi energiczni. Szybko się uczymy. Proszę o odpowiedź.