€ 15 brutto/h

Oferta pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu biur Stuttgart 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 9 marca 2019 03:39

Od zaraz poszukiwani chętni do pracy w Niemczech przy sprzątaniu biur. Ogłoszenie 2019 dla sprzątaczek-sprzątaczy w Stuttgarcie. Pracodawca zapewnia wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania odpłatnego, a przez pierwszy miesiąc będzie ono darmowe.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Stuttgart.

Wynagrodzenie: 15 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • stałe godziny pracy od 10 do 18;
  • sprzątanie biur, np. opróżnianie koszy, a także mycie podłóg, ścieranie kurzu w łazienkach, gabinetach, salach konferencyjnych i pokojach socjalnych;
  • przygotowywanie do spotkań sal konferencyjnych.

Wymagania:

  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B;
  • dużym atutem będą pozytywne referencje od wcześniejszych pracodawców;
  • rzetelność;
  • podstawowa znajomość języka;
  • bez uzależnień;
  • sumienne, dokładne i odpowiedzialne wykonywanie swoich obowiązków.

Oferujemy:

  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta;
  • opiekę koordynatora Polaka;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania odpłatnego, gdzie pracodawca zapewnia darmowe zamieszkanie przez pierwszy miesiąc;
  • umowę próbną na 3 miesiące z możliwością stałej pracy w Niemczech.

Aplikacja:

CV w j. niemieckim lub polskim należy wysłać na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: sprzątanie biur Stuttgart/03/2019.

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/sprzataczka-praca-w-niemczech-od-zaraz-przy-sprzataniu-biur-w-stuttgarcie/

wyświetleń: 663, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 865c8281cf5e767