€ 12 euro za godzinę brutto

Oferta pracy w Niemczech na budowie dla glazurnika bez znajomości języka Hamburg wykończenia i remonty

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Opublikowany: 11 lutego 2016 19:18
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
glazura-kafelki-plytki-ukladanie

Firma budowlana z Hamburga poszukuje glazurnika do zadań przy remontach i wykończeniach w nowych domach i mieszkaniach. Praca w Niemczech bez znajomości języka z zapewnioną opcją zakwaterowania oraz ubezpieczeniem.

Stanowisko: glazurnik.

Miejsce pracy: Hamburg, Niemcy.

Stawka godzinowa: 12 euro brutto z opcją bezpłatnego zakwaterowania, 14 euro bez zakwaterowania.

Nr. ref.: glazurnik/02/16.

Opis stanowiska:
głównym obowiązkiem na tym stanowisku będzie układanie płytek na podłogach i ścianach przy wykończeniach domów lub ich remontowaniu.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • fachowość i profesjonalizm;
  • duża dokładność;
  • doświadczenie oraz referencje z poprzednich prac;
  • plusem będzie znajomość języka niemieckiego;
  • umiejętność szybkiej pracy;
  • optymistyczne podejście, komunikatywność.

Zapewniamy:

  • dobre stawki godzinowe;
  • możliwość zakwaterowania;
  • ubezpieczenia i składki;
  • stabilną umowę na czas określony z możliwością przedłużenia;
  • pomoc z zaaklimatyzowaniu oraz wprowadzenie w obowiązki.

Dla kandydatów:
Zapraszamy do wysyłania CV z podaniem numeru referencyjnego ogłoszenia.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg
Leiharbeiter@solution4u.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/hamburg-niemcy-praca-glazurnik-bez-znajomosci-jezyka-wykonczenia-i-remonty/

wyświetleń: 2351, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 81456bc7e600a1ac

5 komentarzy aby “Oferta pracy w Niemczech na budowie dla glazurnika bez znajomości języka Hamburg wykończenia i remonty”

  1. Jestem zainteresowany pracą od zaraz. Posiadam własny transport i duże doświadczenie jako glazurnik. Mój numer telefonu 697 025 858

  2. Jestem zainteresowany pracą w waszej Firmie od zaraz mam własny samochód i durze doświadczenie w budownictwie i wykończeniu. tel.504022514

  3. Witam jestem zainteresowany ofertą bez zakwaterowania. Pozdrawiam