€ 14,80 brutto/h

Duisburg od zaraz praca w Niemczech przy sprzątaniu aquaparku 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Duisburg
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 października 2019 22:12

Możliwość rozpoczęcia od zaraz pracy w Niemczech przy sprzątaniu aquaparku. Zatrudnienie w Duisburgu dla sprzątaczy-sprzątaczek z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Duisburg.

Wynagrodzenie: 14,80 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • fizyczna praca przy sprzątaniu aquaparku;
  • zadaniem będzie robienie obchodów, co godzinę oraz kontrolowanie i dbanie o porządek powierzonych części do sprzątania, czyli basenów, restauracji, toalet itp.;
  • stosowanie detergentów zgodnie z ich przeznaczeniem.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B;
  • zaletę będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • sumienne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • pracowitość;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego;
  • odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • przeszkolenie pracownicze oraz pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • zakwaterowanie w cenie 300 Eur mc;
  • niemiecką umowę na 3 mc z możliwością jej przedłużenia;
  • zapewnione sprzęty, detergenty i fartuszek.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, krótkim opisem własnej osoby oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres: neuearbeit@berlin.com

W tytule wiadomości proszę wpisać: Sprzatanie aquaparku, Duisburg/10/2019

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-ogloszenie-praca-niemcy-przy-sprzataniu-aquaparku-w-duisburgu/

wyświetleń: 603, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 3605da718388f1c9