€ 10 euro/h brutto plus dieta dzienna

Od zaraz praca w Niemczech na budowie dróg bez znajomości języka Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 7 sierpnia 2015 04:39

Firma budowlana ze Stuttgartu zatrudni od zaraz pracowników na budowę dróg i autostrad. Niemcy praca bez znajomości języka niemieckiego dla budowlańców. Pracodawca wymaga doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Miejsce zatrudnienia: Stuttgart, Niemcy

Zarobki: 10 euro/h brutto plus dieta dzienna

Opis stanowiska pracy:

  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za wylewanie asfaltu, przeprowadzanie instalacji, montaż barierek oraz zabezpieczeń, układanie chodników, itp.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • referencje od poprzednich pracodawców
  • odpowiedzialność
  • gotowość do fizycznej pracy
  • zdolność do pracy w zespole
  • brak nałogów – szczególnie w sferze alkoholu i wyrobów tytoniowych

Oferta:

  • atrakcyjne zarobki plus dieta dzienna
  • zapewnione bezpłatne zakwaterowanie w hotelu robotniczym
  • pomoc polskojęzycznego brygadzisty

Aplikacja:
Dokumenty aplikacyjne prosimy przesłać na adres:
ogloszenie@wygaslo

wyświetleń: 2528, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 29255c3f8ae23a48

2 komentarze aby “Od zaraz praca w Niemczech na budowie dróg bez znajomości języka Stuttgart”

  1. Budowa Drog, Stuttrat dn. 11 sierpnia 2015 @ 14:59

    Dzien dobry,
    jestem bardzo zainteresowany Panstwa oferta.
    Nazywam sie Piotr Kolodziejek, mam 42 lata i wieloletnie doswiadczenie przy budowie drog.
    Wszystkie wymagane warunki spelniam.
    W obecnym momecie poszukuje pracy, moge zatem podjac prace w kazdej chwili.
    Prosze o kontakt an mail.
    kristina_boenisch@web.de

    Dziekuje z gory i pozdrawiam
    Piotr Kolodziejek //
    Übersetzung:
    Guten Tag, Ihre Anzeige interessiert mich sehr. Ich heiße Peter Kolodziejek, bin 42 Jahre alt und habe eine vieljährige Erfahrung beim Strassenbau. Alle hier gestellten Bediengungen erfülle ich. Im Moment bin ich Arbeitsuchend und kann jederzeit die Arbeit aufnehmen. Bitte um Kontakt per E-Mail an kristina_boenisch@web.de
    Vielen Dank, Peter Kolodziejek

  2. Witam serdecznie !!!
    W związku z ogłoszeniem o pracę na stanowisko pracownik na budowę dróg i autostrad chciałbym zgłosić swoją kandydaturę oraz chęć podjęcia pracy w Państwa Firmie dlatego bardzo proszę o wiadomość z mailem na który mogę przesłać CV bądź kontakt telefoniczny z Państwem aby móc odbyć rozmowę rekrutacyjną.

    Z poważaniem

    Michał Muciek