€ 14,50 euro/h brutto

Od zaraz praca w Niemczech dla Polaków przy sprzątaniu muzeum Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 5 stycznia 2018 05:59

Możliwość podjęcia dobrze płatnej pracy w Niemczech dla Polaków z podstawową znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz w Lipsku przy sprzątaniu muzeum i urzędu.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Lipsk, Niemcy

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 14,50 euro brutto za godzinę

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na sprzątaniu galerii sztuki – pomieszczeń muzeum oraz budynku urzędu
  • do obowiązków będzie należało m.in. mycie podłóg, odkurzanie, wycieranie kurzy, czyszczenie toalet, porządkowanie gabinetów, dbanie o posadzki, itd.

Wymagania:

  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • dobra prezencja
  • pełna samodzielność
  • świetne zorganizowanie
  • zaradność i zdolność planowania własnej pracy
  • dobra kondycja
  • dbałość o cudze mienie
  • brak uzależnień

Oferujemy:

  • pracę w pełnym wymiarze godzin
  • wsparcie w znalezieniu płatnego zamieszkania
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych
  • zatrudnienie na czas określony

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z tytułem „Sprzątanie galerii sztuki/muzeum, Lipsk-imię i nazwisko” na adres:

Stellenanzeige@contractor.net

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-sprzatanie-muzeum-z-podstawowym-jezykiem-lipsk/

wyświetleń: 1187, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 5745a4d4eeed8f55

2 komentarze aby “Od zaraz praca w Niemczech dla Polaków przy sprzątaniu muzeum Lipsk”

  1. Witam,
    czy oferta pracy jest nadal aktualna? Jestem 31-letnim mężczyzną, znam komunikatywnie język niemiecki oraz angielski, szukam pracy w Lipsku od II połowy lutego 2018.
    Proszę o informację na maila, pozdrawiam!

  2. Krystian dn. 27 lutego 2018 @ 10:35

    witam.czt nadal ogłoszenie jest aktualne? jestem zainteresowany pracą.731718970