€ 11,50 euro/h brutto

Od zaraz praca w Niemczech 2019 bez znajomości języka produkcja soków Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 lipca 2017 00:38

Propozycja pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia. Zatrudnienie 2019 możliwe od zaraz w fabryce z Hanoweru na produkcji soków naturalnych.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Hanower

Zarobki: 11,50 euro za godzinę brutto

Start: od zaraz

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała głównie na myciu oraz sortowaniu warzyw i owoców
  • do obowiązków pracownika będzie należała obsługa maszyn do tłoczenia soków po wcześniejszym przeszkoleniu
  • osoba zatrudniona może zostać przydzielona do innych zadań m.in. pakowania, etykietowania, itd.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • dużą zaletą będzie posiadanie prawa jazdy kat.B oraz samochodu
  • motywacja i chęć do pracy
  • sumienność i pracowitość
  • świetna organizacja
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków

Oferujemy:

  • pomoc polskiego konsultanta na miejscu
  • szkolenia wprowadzające w obowiązki
  • pracę w godzinach od 8 do 16
  • możliwe dodatki oraz premie za wydajność
  • zamieszkanie w pensjonacie blisko pracy za 200-250 euro miesięcznie
  • tydzień roboczy od poniedziałku do piątku

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zapraszamy do wysłania CV w języku polskim oraz niemieckim z aktualnym zdjęciem na adres:

einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Niemcy praca na produkcji soków, imię i nazwisko”

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-sokow-od-zaraz-hannover/

Nr ogł.: 8005952547d83eb6