€ 2000-2500 euro/m-c brutto

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka Hamburg na produkcji pizzy mrożonej

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 28 lipca 2018 01:36

Możliwość podjęcia pracy w Niemczech dla 8 kandydatów bez znajomości języka i doświadczenia. Od zaraz oferta zatrudnienia w Hamburgu na produkcji pizzy mrożonej.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Hamburg, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: od 2000 do 2500 euro za miesiąc brutto w zależności od poziomu języka i doświadczenia

Liczba wakatów: 8

Opis stanowiska:

  • jest to praca w fabryce zajmującej się produkcją gotowej pizzy mrożonej
  • zadaniem pracownika będzie układanie składników na blatach przy ruchomej taśmie

Wymagania:

  • gotowość do pracy w warunkach chłodniczych
  • elastyczność i otwartość
  • zaletą będzie znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenie
  • możliwość wyjazdu do Niemiec od zaraz
  • chęć i motywacja do pracy
  • odpowiedzialne podejście do zadań

Oferujemy:

  • zapewnione na miejscu zamieszkanie w cenie 200 euro
  • pracę na stabilnych warunkach
  • wsparcie polskiego konsultanta
  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia współpracy
  • możliwość otrzymania deputatu w postaci wyrobów firmy

Aplikacja:

Zgłoszenia z CV, zdjęciem oraz dopiskiem w tytule „prod/a8/07/18” należy wysyłać na adres:

nutzliche-arbeit@workmail.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-od-zaraz-na-produkcji-pizzy-mrozonej-bez-znajomosci-jezyka-hamburg/

wyświetleń: 779, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 3295b59d8c2a1530