€ 11,25 – 14,45/h brutto

Od zaraz praca Niemcy pomocnik na budowie Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 listopada 2016 00:35

Dobrze płatna oferta pracy w Niemczech na budowie. Propozycja zatrudnienia we Frankfurcie nad Menem możliwa od zaraz na stanowisku pomocnika ogólnobudowlanego.

Stanowisko: pomocnik budowlany

Miejsce: Frankfurt nad Menem

Start: od zaraz

Czas trwania umowy: 6 tygodni

Wynagrodzenie: 11,25 – 14,45 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika jest pomoc przy pracach ogólnobudowlanych zleconych przez przełożonych

Wymagania:

  • gotowość podjęcia zatrudnienia na terenie Niemiec od zaraz
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • ważne prawo jazdy
  • sumienni odpowiedzialne podejście do zleconych obowiązków
  • samodzielność na stanowisku pracy
  • własna skrzynka z narzędziami
  • posiadanie doświadczenia w pracach na budowie

Oferujemy:

  • pracę na podstawie umowy o pracę na warunkach niemieckich
  • miejsce do zamieszkania
  • pracę na czas określony z szansą na przedłużenie współpracy dla najlepszych pracowników
  • szansę na stałą pracę w Niemczech
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pomoc w zorganizowaniu transportu do Niemiec

Aplikacja:

Wiadomości wraz z CV i ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysyłać na adres: apn.3317226@es-candidate.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-od-zaraz-jako-pomocnik-budowlany-frankfurt-nad-menem/

wyświetleń: 1897, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 436582cd9077b524