€ 8,80 za godzinę brutto

Od zaraz praca Niemcy magazyn bez znajomości języka Heitersheim komisjoner

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Heitersheim
  • Opublikowany: 19 marca 2016 23:27

Magazyn ze sprzętem elektronicznym i biurowym w Heitersheim poszukuje pracowników w charakterze komisjonerów. Praca w Niemczech, bez znajomości języka, przy kompletowaniu zamówień.

Stanowisko: magazynier – komisjoner.

Miejsce pracy: Heitersheim, Niemcy.

Stawka godzinowa: 8,80 euro za godzinę brutto.

Opis stanowiska:
zatrudniony pracownik będzie wykonywał zadania z zakresu komisjonowania, kompletowania zamówień, oraz przygotowania ich do wysyłki. Możliwe inne zadania zlecone przez kierownika zmiany.

Wymagania:

  • możliwość natychmiastowego wyjazdu do Niemiec;
  • odpowiedzialność, dokładność;
  • predyspozycje do pracy w grupie;
  • sumienne wypełnianie obowiązków;
  • umiejętność estetycznej i efektywnej pracy;
  • dobry stan zdrowia, sprawność fizyczna;
  • ogłoszenie nie jest ofertą dla par.

Zapewniamy:

  • wysokie wynagrodzenie;
  • umowę o pracę tymczasową z możliwością przedłużenia;
  • zakwaterowanie płatne 7 euro za dobę;
  • perspektywa awansu w strukturach firmy;
  • dokładne przeszkolenie na początku zatrudnienia.

Aplikacje:
Osoby zainteresowane podjęciem zatrudnienia prosimy o zarejestrowanie się na portalu: https://panel.lps.ag/
Prosimy załączyć CV ze zdjęciem. W aplikacji należy zamieścić dopisek: „praca- Heitersheim”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/komisjonowanie-niemcy-praca-na-magazynie-bez-jezyka-w-heitersheim/

wyświetleń: 1403, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 27656eb067a8cdc2