€ 9,50 euro za godzinę brutto.

Od zaraz fizyczna praca w Niemczech bez języka Wuppertal wykładanie towaru

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Wuppertal
  • Opublikowany: 25 marca 2016 00:30

Poszukujemy pracowników fizycznych do wykładania towaru w sklepie z Wuppertal od zaraz. Aktualna praca w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie z zapewnioną dobrą podstawą oraz dodatkami za nocki.

Stanowisko: pracownik sklepu.

Miejsce zatrudnienia: Wuppertal.

Zarobki: 9,50 euro za godzinę brutto.

Zadania:

  • dbanie o ekspozycję towarów na półkach;
  • usuwanie produktów przeterminowanych;
  • wykładanie towaru na półki;
  • naklejanie etykiet z promocjami oraz cen;
  • przestawianie regałów sklepowych;
  • proste zadania magazynowe.

Oczekujemy:

  • sprawności fizycznej;
  • dobrego stanu zdrowia;
  • energiczności i sumienności;
  • gotowość do wyjazdu od zaraz;
  • umiejętność szybkiej pracy;
  • kultura osobista;
  • doświadczenie będzie dodatkowym atutem.

Zapewniamy:

  • dodatki do pensji w przypadku pracy na noce (+ 1 euro za godz.);
  • wsparcie w znalezieniu mieszkania;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • od czasu do czasu bony na zakupy;
  • możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń.

Oferujemy:
CV ze zdjęciem oraz kilka słów o sobie prosimy wysyłać pod adres: neuearbeit@berlin.com.

W tytule wiadomości prosimy wpisać: „Niemcy praca fizyczna w sklepie, Wuppertal 2016”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-fizyczna-w-sklepie-wuppertal-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka/

wyświetleń: 2972, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 39156f2ea48bb026