€ ok. 10 000 PLN netto/mc

Od maja 2021 Niemcy praca sezonowa bez znajomości języka zbiory truskawek Rövershagen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Rövershagen
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 marca 2021 18:05

Przy zbiorach truskawek do podjęcia od maja 2021 sezonowa praca w Niemczech. Zatrudnienie w Rövershagen bez znajomości języka. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Rövershagen.

Wynagrodzenie: ok. 10 000 PLN netto na mc.

Start: od maja 2021.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się zbieraniem truskawek na polu;
  • wykonywanie innych zadań, np. pielenie.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • brak uzależnień;
  • pracowitość;
  • dyspozycyjność od maja 2021.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe uzależnione od pracownika;
  • za inne prace, np. pielenie stawka wynosi 9,60 € netto na godz.;
  • pracę sezonową od maja 2021;
  • zakwaterowanie + śniadanie + obiad w cenie 10 € na dzień;
  • dodatek do wynagrodzenia – 15 € za każdy dzień zbioru;
  • darmowa usługa prania, dostęp do Internetu;
  • możliwość wypożyczenia dobrej jakości odzieży nieprzemakalnej;
  • aplikacja na telefon, która pozwala śledzić postępy w pracy.

Aplikacja:

Zgłaszać się można poprzez formularz na stronie: https://karls.jobs/apply

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-w-niemczech-od-maja-2021-bez-jezyka-zbiory-truskawek-rovershagen/

Nr ogł.: 2646059fc970f6a2

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.